O firmie

INFORMACJA! - Z powodu pandemii koronowirusa godziny otwarcia składu mogą ulec zmianie

Proszę dzwonić 41 251 22 33


PHU SKŁADPOL jest firmą działającą na rynku od 2004. Głównym przedmiotem naszej działalności jest handel opałem. W ofercie znajduje się bogaty asortyment produktów opałowych, które mogą Państwo nabyć w różnych gatunkach, w zależności od wymagań jakościowych oraz kategorii używanych pieców.

Sprzedajemy wyłącznie polski węgiel. Posiadamy węgiel z Koncernów:

Gwarantujemy  szybką i sprawną obsługę bez zbędnego tracenia czasu w oczekiwaniu na załadunek. Kupując węgiel z naszego placu mogą mieć Państwo pewność, że kupują towar najlepszej jakości. Każdy załadunek odbywa się bezpośrednio z przesiewaczy na samochody, więc węgiel jest czysty i bez miału..

Węgiel orzech, eko-groszek miał, koks jest konfekcjonowany w wygodne do korzystania worki 25 kg. Worki są foliowe, zgrzewane, co uniemożliwia ingerencje w ich zawartość oraz zapobiega nadmiernemu wysuszeniu opału.

W swojej ofercie posiadamy pelet, brykiet kominkowy firmy BARLINEK, której jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą.

    

Realizujemy zamówienia na każdy rodzaj opału. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie i staramy się by jakość towaru oraz naszych usług utrzymywać na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta współpracy przy jednoczesnym stosowaniu konkurencyjnych cen, znajdzie zainteresowanie, a w konsekwencji pozwoli na podjecie współpracy z korzyścią dla obu stron. W przypadku chęci pozyskania dodatkowych informacji zapraszamy Państwa do siedziby naszej firmy, gdzie odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w zakresie oferowanych produktów i usług.